У дебютному поєдинку на європейській першості "синьо-жовті" прикро поступились одноліткам із Сербії. Єдиний гол у матчі було забито вже на 2 хвилині – Макевіч отримав багато вільного простору і шикарно пробив з-за меж штрафного майданчика. М'яч влучив майже у дев'ятку – голкіпер не мав шансів врятувати.

У відповідь наші футболісти створили чимало гольових нагод. Особливо активним був нападник юнацького складу Байєра Артем Степанов. Форвард наприкінці першого тайму вийшов на рандеву з голкіпером сербів і пробив з гострого кута, але м'яч просвистів повз дальню стійку. На останніх хвилинах українець знову мав шанс зрівняти, але зблизька пробив повз.

Наступний матч "синьо-жовті" зіграють 23 травня з командою Чехії, яка у паралельному матчі розбила Кіпр з рахунком 5:0.