Після гри на поле вибігли представники обох команд і ледь не влаштували бійку. Найбільш активним був саме Суркіс, який зчепився з вболівальниками "гірників". Також син колишнього президента Динамо зізнався, що гравці з академії Шахтаря ображали його сім'ю.

"Спочатку все було добре, але в другому таймі Захарченко отримав несправедливе вилучення через фол Кремчанина. Після цього почалися кричалки з боку Шахтаря. Найбільше кричали не вболівальники, а діти з академії U-13, U-14, U-15, яких привіз Шахтар.

Цьому немає місця у футболі. Вони почали ображати мою сім’ю, мене, деяких гравців Динамо та сам клуб Динамо. Спочатку це було адресовано конкретно мені, потім моєму батьку, а потім всій моїй родині. Я це чув протягом останніх 30-35 хвилин після того, як ми забили другий гол. Після гри ці самі діти з Шахтаря писали мені в Інстаграм образливі повідомлення", – розповів Суркіс у коментарі ТаТоТаке.

Нагадаємо, юнацьке Класичне закінчилось перемогою Динамо з рахунком 2:1. Кияни майже весь другий тайм грали у меншості.