Гра, яка повинна була розпочатися на стадіоні Гірник у Кривому Розі о 18:00, була затримана майже на півтори години. Футболісти і глядачі чекали коли мине небезпека від російських ракетних атак.

Розпочати гру вдалося лише о 19:20, але команди змогли провести на полі лише 37 хвилин. За цей час глядачі встигли побачити гол: на 25-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив півзахисник гостей В'ячеслав Танковський. А через 12 хвилин після взяття воріт знову пролунала тривога, яка тривала вже майже дві години.

Незважаючи на те, що учасники матчу були налаштовані дограти матч 12 травня, зустріч було перенесено.

Дограватимуть поєдинок завтра, 13 травня. Старт – о 13:00. Якщо, звісно, плани знову не порушать тривоги.