У попередньому турі "бланкос" достроково стали чемпіонами Іспанії 2023/24 завдяки перемозі Жирони над Барселоною (4:2). Відтоді команда Карло Анчелотті ще й встигла пробитися до фіналу Ліги чемпіонів, здолавши Баварію. Тому матч проти аутсайдера Ла Ліги не мав для мадридців турнірного значення.

Карло Анчелотті вдався до суттєвої ротації. Андрій Лунін вдруге поспіль не потрапив у стартовий склад на матч Прімери, замість українця з перших хвилин грав Тібо Куртуа. Це ніяк не завадило гостям здобути впевнену перемогу. Фран Гарсія та Арда Гюлер у першому таймі забили два м'ячі у ворота Гранади. По перерві Браїм Діас протягом 11 хвилин оформив дубль, довівши рахунок до непристойного.

Під роздачу потрапив, серед інших, Хосе Кальєхон – вихованець та екс-равець "галактікос". 37-річний ветеран з'явився на полі після перерви, проте нічим не зміг зарадити своїй нинішній команді.

Реал набрав 90 очок. Гранада ще раніше втратила шанси зберегти прописку в Ла Лізі.