"Баварія почала дуже добре і могла повести у рахунку вже з першої хвилини. Потім ми перестали дотримуватись нашого плану на гру. Пропустили гол, і ситуація ускладнилася.

У другому таймі стало краще, ми проявили більше рішучості. Ми вели з рахунком 2:1 та все одно мали багато моментів – потрібно було забивати третій гол. Дивне відчуття. Вони перетворили два моменти на два голи.

Тепер ситуація зрозуміла. Перемога в Мадриді та вихід на Уемблі. Для мене це протистояння ще з шансами 50 на 50. Подивимося, що буде далі", – цитує Тухеля офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Реал і Баварія розписали результативну нічию у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів (2:2). Гра у Мадриді запланована на 8 травня. Стартовий свисток пролунає о 22:00.