АПЛ. 34-й тур

Фулхем – Ліверпуль – 1:3

Голи: Кастань, 45+2 – Александер-Арнольд, 32, Гравенберх, 53, Жота, 72

Лік відкритим голам відкрили мерсисайдці. Трент Александер-Арнольд красивим обвідним ударом реалізував штрафний – голкіпер "котеджерів" не зумів дотягнутися.

Однак у компенсований до першого тайму час Фулхем нівелював перевагу Ліверпуля. Івобі у карній зоні прийняв м'яч і прострелив на Муніза. Удар нападника заблокував Куанса, але снаряд відскочив до Кастаня, той не схибив – 1:1.

По перерві підопічні Юргена Клоппа швидко знову вийшли вперед. Гравенберх на підступах до штрафного розрядив гармату – 2:1. А на екваторі другого тайму перевага мерсисайдців стала комфортнішою. Гакпо вивів на ударну позицію Жоту, португалець не надто потужно пробив, але голкіпер Фулхема зіграв невпевнено. 3:1 на користь Ліверпуля.

Після цієї перемоги мерсисайдці, маючи 74 очки, вибили з другого місця Манчестер Сіті. Очолює АПЛ Арсенал, у якого така ж кількість пунктів. Але "каноніри" випереджають Ліверпуль за додатковими поканиками.