"Матрацники" блискуче відіграли перший тайм, довівши рахунок до 2:0. Вже на 4-й хвилині відзначився Де Поль, скориставшись помилкою суперників. Згодом Хуммельс схибив і м'яч знову опинився у воротах німців. Натомість у Борусії бодай якісь моменти почали з'являтися лише в завершальні хвилини тайму.

По перерві дортмундці значно активізувалися. Підопічні Терзіча намагалися атакувати, але ніяк не могли прорвати оборону мадридців. Під завісу поєдинку Алле повернув інтригу в матч, забивши. Згодом дортмундці ледь не "привезли" ще один гол, втім, Корреа не реалізував шанс. До кінця зустрічі протримався рахунок 2:1.

Поєдинок-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться вже 16-го квітня в Німеччині. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за Києвом.