Відомий футбольний портал Transfermarkt на своїй сторінці в Instagram опублікував список футболістів не старше 21 року у топ-5 лігах Європи, які мають найбільше ігрового часу.

Перше місце посів український захисник Борнмута Ілля Забарний, який цього сезону в 31 матчі зіграв 2790 хвилин.

На другій позиції розташовується голкіпер іспанського Вільярреала Філіп Йоргенсен (29 матчів – 2610 хвилин). Третім іде Матіас Соуле з італійського Фрозіноне (29 – 2530).

На дев’ятому місці в рейтингу розташовується одноклубник Артема Довбика та Віктора Циганкова по Жироні Савіо (29 – 2377).

Стосовно Забарного додамо, що у березні він відзначився також одним голом у ворота Лутона в переможному матчі АПЛ (4:3). Зараз Борнмут з 41 очком у активі посідають 12 позицію в турнірній таблиці АПЛ. Наступний поєдинок команда українця зіграє з Манчестер Юнайтед 13 квітня.