Форвард з'явився на полі на 60-й хвилині, але через деякий час був змушений достроково закінчити матч. В одному з епізодів Будківський неприємно зіштовхнувся головами з суперником, після чого в гравця розпочалася сильна кровотеча. Спочатку йому довго надавали допомогу медики житомирського клубу, а пізніше відправили до лікарні.

Після закінчення гри, яка закінчилась перемогою Полісся з рахунком 3:2, головний тренер "вовків" Сергій Шищенко розповів більше подробиць щодо пошкодження Будківського.

"Поки що не знаю, який характер травми, але у Будківського – перелом лицьової кістки обличчя. Дуже важка травма, скоріше за все", – сказав Шищенко у коментарі УПЛ ТБ.

Нагадаємо, у попередньому матчі проти Ворскли в рамках півфіналу Кубка України Пилип став головним антигероєм Полісся. Нападник на останніх хвилинах не реалізував пенальті, що не дозволило житомирцям зрівняти рахунок.