Полтавська Ворскла стала другим фіналістом Кубка України, склавши компанію Шахтарю. Підопічні Долганського обіграли Полісся з рахунком 1:0.

Єдиний забитий гол було забито наприкінці першого тайму. Ілля Крупський прострілив у штрафний майданчик житомирян, спрямувавши м'яч точно на груди Степанюку. Нападник в один дотик скинув перед собою. Новачок полтавців Сергій Мякушко блискавично зреагував на пас партнера і потужним ударом розстріляв ворота Бойка.

Шикарну можливість мали житомирці в останні хвилини гри. Будківський заробив пенальті й сам взявся його виконувати. Однак удар форварда відбив 20-річний голкіпер Павло Ісенко, який став головним героєм поєдинку. Від розпачу нападник не стримав сліз, а полтавці на радощах святкували третій в історії вихід у фінал.