"Гірники" засмутили гравців Руха, перервавши їх потужну серію без поразок. Львів'яни поступились вперше за 9 матчів – це перша невдача у 2024 році.

Вийти вперед Шахтарю вдалось вже на 8 хвилині. Бондаренко скористався передачею Зубкова і поклав м'яч точно у кут воріт. Через декілька хвилин півзахисник оформив дубль. Гравці Руха дали можливість йому спокійно пройти від центра поля і потужним ударом забити ефектний гол.

У відповідь львів'яни відквитали один гол. Бразилець Таллес відзначився справжнім шедевром – обробив м'яч у чужому штрафному майданчику і шедевральним ударом влучив точно у дев'ятку. Втім Рух не зміг вирівняти становище і дозволив забити донеччанам втретє. Зубков до двох асистів записав ще й гол – 3:1.