"У нас відсутні Маттурро, Чіттадіні, Вітінья та Малиновський, включаючи Ретегі, який відновлюється після травми гомілкостопу. Що стосується Вітіньї, то я сподіваюся, що він відновиться швидше, ніж очікувалося, а Малиновський повернеться до кінця сезону", – цитує коуча Tutto Mercato Web.

Нагадаємо, Руслан Маліновський травмувався в останньому матчі 30-го туру італійської Серії А проти Фрозіноне (1:1). Українець вийшов на заміну замість англійця Джеда Спенса одразу після перерви. Однак вже на 64-й хвилині Маліновський зазнав ушкодження. Футболіст самостійно покинув поле, але продовжити гру більше не зміг.

Раніше в ЗМІ ширилася інформація, що м'язове ушкодження 30-річного півзахисника збірної України виявилося досить серйозним. Згідно з прогнозами лікарів, він пропустить приблизно місяць. Цього сезону наш земляк зіграв у 28 матчах за Дженоа, забив 3 голи і віддав 2 передачі.