Українські футболісти Артем Довбик та Віктор Циганков зіграли за Жирону вперше після успіху з національною збірною у плей-офф відбору на Євро.

Артем Довбик нарешті перервав 8-матчеву серію без голів і в матчі проти Бетіса зумів оформити дубль. На 36 хвилині форвард намагався головою відправити м'яч до сітки воріт, однак завадила рука суперника. У підсумку арбітр призначив пенальті, яке український нападник реалізував без проблем.

В другому таймі Віктор Циганков розігнав атаку, яка закінчилась взяттям воріт. Довбик отримав ідеальну передачу від партнера та вискочив віч-на-віч з голкіпером. Потужний удар у ближній кут дозволив Артему знову вписати своє ім'я у протокол матчу. Тепер у нього 16 голів у Ла Лізі – стільки ж у Беллінгема і Будіміра.

Жирона була близькою до втрати очок, однак на останніх хвилинах Стуані вирвав для каталонців перемогу – 3:2. Підопічні Мічела мають в активі 65 очок і посідають третю сходинку турнірної таблиці, Бетіс залишився сьомим – 42 бали.