Барселона – Лас-Пальмас – 1:0

Гол: Рафінья, 60

Вилучення: Вальєс, 24 (ЛП)

Барселона приймала свого колишнього тренера. Хав'єр Гарсія Пім'єнта віддав понад 20 років структурі "кулес", а сьогодні тримає Лас-Пальмас в середині таблиці. Щоправда, острів'яни набрали всього 2 очки в останніх 5 турах.

Головними героями першого тайму стали арбітри. Вони скасували два голи Барселони – Лєвандовскі заліз у офсайд і підштовхнув захисника. На 24-й хвилині судді нарешті стали на бік каталонців. Голкіпер Альваро Вальєс залишив Лас-Пальмас у меншості, зрубавши Рафінью перед карним майданчиком.

Барселона годину товклася в стіну, допоки на полі не з'явився Жоау Феліш. Португалець через 3 хвилини після виходу на заміну ідеально накинув на голову Рафіньї – 1:0.

Команда Хаві вимучила три очки і стоїть посередині між українцями. Реал Луніна на 5 очок вище, Жирона Довбика і Циганкова на 5 нижче.