Бундесліга. 27-й тур

Байєр – Хоффенхайм – 2:1

Голи: Андріх, 88, Шик, 90+1 – Байєр, 33

Лік забитим голами відкрили на 33-й хвилині. Форвард Хоффенхайма Максимільян Байєр обстукався з Вегхорстом у штрафному леверкузенців та вирвався на рандеву з Градецкі. Переможцем цієї дуелі впевнено вийшов нападник гостей – 1:0.

Підопічні Хабі Алонсо до перерви завдали трьох ударів у площину воріт і награли на 0,84 очікуваних голів, але хоча б відновити паритет не змогли.

Відквитати один м'яч на старті другого тайму міг Вірц, але воротар Хоффенхайма виручив команду. Згодом Бауманну довелося демонструвати дива майстерності під натиском Шика і Адлі.

Врешті аж на 88-й хвилині "фармацевтам" вдалося врятуватися від сенсаційної поразки – рахунок зрівняв Роберт Андріх. А у компенсований час Байєр продемонстрував чемпіонський характер – Шик вигриз перемогу, довівши до шаленства трибуни.

2:1 – Байєр очолює Бундеслігу з відривом у 13 очок від другого місця, яке посідає Баварія. Хоффенхайм іде дев'ятим.