Оборонець Ісландії Гудмундур Торарінссон, який протистояв вінгеру Жирони на лівому фланзі захисту, розповів про поєдинок з Україною та двобій з Віктором Циганковим, який змусив його добряче попрацювати.

"Ми добре контролювали матч, складно робити краще, ніж ми це робили. У нас дуже хороша команда. В першому таймі ми робили все правильно, але потім вони забили свій гол, зібралися, встановили контроль над грою, і забили знову.

Перший гол України? Я намагався пригальмувати Циганкова, і сподівався, що решта захисту мені допоможе. Його було складно зупинити. Треба передивитися цей епізод", – наводить слова Торарінссона dv.is.

Нагадаємо, саме Циганков зумів переламати хід поєдинку проти збірної Ісландії (2:1), забивши гол на 54 хвилині зустрічі.