Його команда у товариському матчі, що відбувся у Баку, впевнено перемогла збірну Монголії – 3:0. Міроші забив на 76-й хвилині та встановив остаточний рахунок у спарингу, – повідомляє офіційний сайт ФК Шахтар.

Цей матч входить до серії турнірів 2024 FIFA Series, в якій проводяться товариські зустрічі між національними збірними з різних континентальних конфедерацій.

Раніше, 22 березня, збірна Танзанії програла команді Болгарії (0:1). Міроші в обох матчах відіграв усі 90 хвилин.

Нагадаємо, контракт Міроші належить бельгійському Зюльте-Варегем. За донецький клуб футболіст виступає на правах оренди з вересня минулого року. Протягом поточного сезону він взяв участь лише у шести матчах.

У складі збірної Танзанії з 2021 року захисник провів 20 ігор, у яких відзначився двічі.