Україні вдалося оформити диво-камбек, програючи до 80-ї хвилини з рахунком 0:1. Захисник Анель Ахмедходжіч так і не зумів пояснити, як його команда наприкінці матчу пропустила двічі.

"Ми добре виконували план тренера, все було добре до 80-ї хвилини, і я не знаю, що сталося. Я навіть не бачив, що сталося", – цитує сайт УЄФА гравця.

До слова, справжнім героєм поєдинку став Роман Яремчук, який забив та віддав асист. За свої дії форвард Валенсії отримав від уболівальників нагороду "Лев матчу". Також нападник "синьо-жовтих" вийшов на п'яте місце у списку найкращих бомбардирів збірної України за всю історію. У активі Яремчука 14 голів за збірну України

Нагадаємо, що вже у вівторок, 26 березня, підопічні Реброва зустрінуться з Ісландією, яка у паралельному матчі розгромила Ізраїль. Переможець цієї пари потрапить у групу Е на Євро-2024 до Бельгії, Словаччини та Румунії.