Євро-2024, плей-офф кваліфікації

Греція – Казахстан – 5:0

Голи: Бакасетас, 9, Пелкас, 15, Іоаннідіс, 37, Курбеліс 40, Тапалов, 87 (аг)

Польща – Естонія – 5:1

Голи: Франковскі, 22, Зєліньскі, 50, Пйотровскі, 70, Метс, 74 (аг), Шиманьскі, 77 – Гуссар, 78

Вилучення: Паскочі, 27

Уельс – Фінляндія – 4:1

Голи: Брукс, 3, Вільямс, 38, Джонсон, 47, Джеймс, 86 – Пуккі, 45

У групі С Греція розтрощила Казахстан з рахунком 5:0 та стала суперником Грузії. Ще в першому таймі господарі поля забили 4 голи та вирішила долю поєдинку. Вишенькою на торті став автогол Тапалова наприкінці зустрічі.

Естонія очікувано поступилася Польщі з розгромним рахунком. Перший тайм не виявився багатим на голи – відзначився лише Франковські. Втім, на 27-й хвилині Паскочі покинув поле, чим полегшив роботу для Польщі.

У другому таймі забили Пйотровскі, який відреагував на асист Лєвандовскі, та Шиманські. Метс відзначився автоголом. Веткал відквитав м'яч, втім, ситуації це ніяк не змінило.

Фінляндія поступилася Уельсу. У першій 45-хвилинці Брукс та Вільямс відзначилися, втім, мінімальної інтриги матчу повернув гол Пуккі на 45-й хвилині. По перерві Джонсон та Джеймс зробили рахунок 4:1. Уельс і Польща зустрінуться у фінальному матчі за Євро-2024.

Шлях А: Уельс – Польща (у Кардіффі)

Шлях В: Україна – Ісландія (у Вроцлаві)

Шлях С: Грузія – Греція (у Тбілісі)