Євро-2024, кваліфікація. Шлях С

Грузія – Люксембург – 2:0

Голи: Зівзівадзе, 22, 64

Вилучення: Шано, 58

Обидві команди ще жодного разу виступали у фінальній частині турніру, тож для обох збірних було важливим здобути путівку.

Грузія могла вийти вперед ще на 21-й хвилині – Зівзівадзе забив, але взяття воріт скасували через порушення правил. Вже під завісу першого тайму Буду таки відкрив рахунок, підібравши м'яч у карному майданчику та відправивши під поперечку.

На початку другого тайму скандальний форвард Динамо Жерсон Родрігес, який наразі грає за Слован Братислава на правах оренди, забив, але гол не зарахували. Ба більше, арбітр після перегляду VAR вручив Шано пряму червону картку.

Перебуваючи вже в більшості Зівзівадзе подвоїв перевагу команди господарів. Наприкінці дуелі Цітаішвілі теж спробував забити, втім, м'яч пролетів повз стійку. Грузинам вдалося втримати рахунок 2:0 до кінця поєдинку.

Нагадаємо, що наступного стикового раунду команда Грузії зіграє або з Грецією, або з Казахстаном.