Брайтон – Рома – 1:0

Гол: Велбек, 37

Аталанта – Спортінг – 2:1

Голи: Лукман, 46, Скамакка, 59 – Гонсалвеш, 33

Рома вдома розчавила Брайтон з рахунком 4:0. А у виїзному поєдинку підопічні Даніеле Де Россі мінімально поступилися команді Роберто Де Дзербі.

"Чайки" відкрили рахунок у другій половині стартового тайму. Денні Велбек на підступах до штрафного отримав пас від Еступіньяна, увірвався в карну зону суперників і вгатив у "дев'ятку".

Цей гол виявився єдиним у поєдинку. Із загальним рахунком 4:1 римляни прямують у чвертьфінал Ліги Європи.

У паралельному протистоянні зустрічалися Аталанта і Спортінг. У першому матчі вони розійшлися бойовою нічиєю, тож усе мала вирішити дуель в Італії. Португальський клуб вийшов вперед завдяки голу Гонсалвеша, який зблизька вразив ворота бергамасків у першому таймі.

Та одразу ж по перерві Лукман відновив статус-кво у матчі та в протистоянні загалом. А трохи згодом екс-команда Маліновського вирвалася вперед – Скамакка зблизька від воріт Спортінга замкнув простріл партнера. Цей м'яч став вирішальним – Аталанта за сумою двох матчів (3:2) вигризає перепустку у чвертьфінал Ліги Європи.