Перша зустріч завершилася мінімальною перемогою "бланкос" (1:0), а Лунін демонстрував дива майстерності. У матчі-відповіді Анселотті доручив захищати ворота мадридців також Луніну.

Реал вийшов вперед на 65-й хвилині – рахунок відкрив Вінісіус Жуніор. Однак дуже швидко "червоні бики" відновили паритет. Лунін не впорався з ударом головою від Віллі Орбана.

Загалом за 90 хвилин ігрового часу український голкіпер зробив три сейви, двічі перехопив навіси суперника, один раз невдало вийшов з воріт та здійснив лише 64% точних пасів. За свою роботу Лунін отримав невтішні оцінки. Whoscored оцінив дії Андрія в 6,3 бала – нижчий показник тільки в Модріча (6,2) та Хоселу (6,0). Від Sofascore наш земляк отримав оцінку 6,7 – гірше лише в Ферлана Менді та Хоселу (по 6,6).

За сумою двох матчів Реал проходить у чвертьфінал Ліги чемпіонів, де Луніна, найімовірніше, вже замінить Куртуа.