За рейтингом у жіночій Лізі націй збірна України під час жеребкування перебувала в третьому кошику. Підопічні Володимира Пятенка потрапили до групи В4, де протистоятимуть збірним Уельсу, Хорватії та Косова.

Кваліфікація континентальної першості серед жінок триватиме з квітня до грудня поточного року і вирішить, які 15 команд приєднаються до господарки, Швейцарії. У фінальну частину турніру одразу потраплять 8 найкращих команд у Лізі A.

7 перепусток, що залишилися, розіграють у двох раундах плей-офф. У першому раунді в одному шляху команди, які посядуть третє та четверте місця у Лізі А, зіграють із переможцями груп і трьома найкращими командами, які посядуть другі місця у Лізі С. Вісім переможців проходять у другий раунд.

В іншому шляху 4 переможці груп та 2 найкращі колективи, які посядуть другі місця в Лізі B, зіграють проти решти двох команд, які посядуть другі місця, та 4 команд, які посядуть треті місця у Лізі B. Шість переможців виходять у другий раунд.

У другому раунді плей-оф 14 збірних безпосередньо розіграють сім путівок до фінального турніру Євро-2025, де загалом мають виступити 16 учасників.

Усі результати жеребкування:

Ліга А

Група А1: Нідерланди, Італія, Норвегія, Фінляндія.

Група А2: Іспанія, Данія, Бельгія, Чехія.

Група А3: Франція, Англія, Швеція, Ірландія.

Група А4: Німеччина, Австрія, Ісландія, Польща.

Ліга В

Група В1: Швейцарія, Угорщина, Туреччина, Азербайджан.

Група В2: Шотландія, Сербія, Словаччина, Ізраїль.

Група В3: Португалія, Боснія і Герцеговина, Північна Ірландія, Мальта.

Група В4: Уельс, Хорватія, Україна, Косово.

Ліга С

Група С1: білорусь, Литва, Кіпр, Грузія.

Група С2: Словенія, Латвія, Північна Македонія, Молдова.

Група С3: Греція, Чорногорія, Андорра, Фарерські о-ви.

Група С4: Румунія, Болгарія, Казахстан, Вірменія.

Група С5: Албанія, Естонія, Люксембург.