Ліга націй, плей-офф.

Україна – Болгарія – 3:0 (перший матч – 4:0)

Голи: Овдійчук, 14, Глущенко, 17, Шматко, 81

Минулого тижня "синьо-жовті" каменя на камені не залишили від суперниць – 4:0. Цього разу підопічні Володимира Пятенка теж ефектно впоралися з болгарськими футболістками.

Україна відкрила рахунок на 14-й хвилині. Після першого удару м'яч влучив у стійку, але Ольга Овдійчук вдало зіграла на добиванні та вивела свою команду вперед. За лічені хвилини Інна Глущенко подвоїла перевагу нашої збірної, впритул розстрілявши ворота опоненток. Масну крапку під завершення зустрічі поставила Любов Шматко – 3:0.

За сумою двох матчів Україна громить Болгарію з рахунком 7:0. Тепер підопічні Пятенка офіційно зберегли прописку в дивізіоні B жіночої Ліги націй. А от болгарська команда наступний розіграш Ліги націй проведе у дивізіоні С.