У першій зустрічі команди не визначили переможця, розписавши нічию 1:1. Тож долю путівки у чвертьфінал повинен був вирішити матч на Альянс Арені.

На початку зустрічі гості діяли доволі активно. Однак ситуацію для підопічних Маттіаса Яйссле зіпсував пенальті, який привіз Вебер. Лєвандовскі скористався шансом та ідеально пробив у лівий кут.

Зрештою поляк зловив кураж. Через 10 хвилин Роберт подвоїв рахунок і майже одразу оформив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів. Нападнику знадобилося лише 23 хвилини. Лєвандовскі скористався помилкою голкіпера, який подарував йому сферу. Остаточно присоромив Зальцбург Гнабрі, замкнувши простріл Комана ударом у дальній кут.

У другому таймі свій шанс отримав Мюллєр. Томас спокійно прийняв передачу у штрафному, розвернувся і зробив рахунок 5:0. Гості все ж змогли відіграти один м'яч. К'єргор потужним ударом поцілив у ближню дев'ятку. Згодом Мюллєр оформив дубль, а Сане поставив масну крапку, пробивши під поперечку.

Баварія розгромила суперника з рахунком 7:1 та здобула путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.