Чемпіонат Португалії. 23-й тур

Бенфіка – Портімоненсе – 4:0

Голи: Сілва Р., 55, Нерес, 57, Ді Марія, 59, 75

Перший тайм минув без голів, однак по перерві "орли" наколотили у ворота скромного суперника аж чотири голи. Відкрив цей пермоманс на 55-й хвилині Рафа Сілва. Дуже швидко перевагу Бенфіки подвоїв Давід Нерес.

Анхель Ді Марія довів рахунок до розгромного. А дубль Рафи Сілви поставив переконливу крапку в цьому поєдинку. 4:0 – Анатолій Трубін втримав ворота "орлів" на замку. Втім, роботи в українського воротаря було вкрай небагато. Від порталу Sofa Score наш земляк отримав оцінку 7,2 бала. Це другий поспіль кліншит для Трубіна – днями він зберіг свої ворота сухими у матчі з Тулузою в 1/16 ліги Європи (0:0).

Нагадаємо, зараз основним конкурентом Бенфіки за лідерство у Прімейрі є лісабонський Спортінг.