Італія. Серія А. 26-й тур

Дженоа – Удінезе – 2:0

Голи: Ретегі, 36, Бані, 40

Вилучення: Крістенсен, 49 (Удінезе)

Крайні матчі "грифонів" залишили після себе доволі неоднозначні почуття – нічия з Емполі (0:0), фіаско Аталанті (1:4) та знову нічия з Наполі (1:1). Руслан Маліновський потрапив у стартовий склад лише на дуель з колишнім клубом й відзначився тоді голом.

Проти Удінезе українець знову опинився в запасі, та це не завадило Дженоа здобути комфортну перевагу в першій половині. Ретегі й Бані забили по одному м'ячу протягом 4-х хвилин. На старті другого тайму Удінезе залишився в меншості й наглухо опустився в автобус.

"Грифони" у більшості не поспішали ризикувати й намагалися створити стовідсотковий момент – не вдалося. Руслан Маліновський вийшов на 78-й хвилині й допоміг втримати перевагу на табло. Українець отримав 6.5 балів від Sofascore, 24 рази доторкнувся до м'яча, 95% (19/20) його передач були точними.

Дженоа набрала 33 очки та йде 12-ю. Удінезе відділяють від зони вильоту 3 бали.