АПЛ, 25-й тур

Лутон – Манчестер Юнайтед – 1:2

Голи: Морріс, 14 – Гейлунн, 1, 7

Обидві команди дещо покращили свої позиції за останні кілька турів, тож матч обіцяв бути напруженим. Команди дійсно видали потужний старт. Гейлунн ще на 1-й хвилині зустрічі відкрив рахунок, а за декілька миттєвостей оформив дубль. На 14-й хвилині голом відповів Морріс.

До слова, поєдинок відвідав зірковий співак Гаррі Стайлз. Екс-соліст популярної групи One Direction є відданим уболівальником "червоних дияволів". Він вже не вперше відвідує гру улюбленої команди. Співак сидів поруч з легендарним екс-футболістом Лутона Міком Харфордом.

По перерві гольова перестрілка стихла. У другому таймі можна пригадати лише момент Гарначо: Алехандро завдав потужного удару, але Камінскі запобіг голу. Тож Манчестер Юнайтед таки втримав перемогу в матчі з Лутоном (2:1).

Обидві команди не змінили своїх позицій. МЮ розташовується на 6-му місці, маючи в активі 44 бали. Лутон опинився за крок до зони вильоту – 17-та позиція та 20 очок.