Серія А. 25-й тур

Верона – Ювентус – 2:2

Голи: Фолоруншо, 11, Нослін, 52 – Влаховіч, 28, Рабйо, 55

На старті поєдинку андердог шокував туринців. Суслов навісив з кутового, Рабйо вибив м'яч зі штрафного, але поцілив просто в ногу Фолоруншо. А хавбек Верони ефектно вгатив снаряд, не залишивши шансів Щенсни.

В середині тайму арбітр Ді Белло вгледів гру рукою форварда Верони Чачуа в карній зоні. Вирок чітко виконав Влаховіч, відновивши статус-кво.

По перерві Верона знову вирвалася вперед – відзначився нідерландський нападник Нослін. Втім, дуже швидко "б'янконері" відновили паритет. Локателлі знайшов пасом у межах штрафного господарів Рабйо. Той першим дотиком прийняв м'яч, а другим пробив з розвороту під дальню стійку – 2:2.

Ювентус так і поїхав додому лише з одним очком. Зараз у туринців 54 пункти, в Інтера, який лідирує – 63. У спину "б'янконері" дихає Мілан, у якого 52 очки. Верона маринується на дні турнірної таблиці.