"Ми поїдемо в Гамбург безпосередньо зі зборів. Це, звісно, один з недоліків для команд – не мати офіційних поєдинків. Офіційні ігри дають можливість набрати ритм до початку євроматчів.

Безперечно, це недолік, але не треба шукати виправдання, тому що мені це не подобається. Це виклик, і через цей виклик ми маємо працювати, аби зробити все, щоб повернути це на нашу користь: завдяки готовності, завдяки свіжості, завдяки бажанню, а також завдяки прагненню грати на найвищому рівні перед повним стадіоном. Отже, це великий і цікавий виклик для нас.

Щодо Марселя... Коли команда змінює тренера під час чемпіонату, а це вже третій наставник від початку сезону, то вона спершу в певному хаосі, допоки все не налагодиться. Вони вже на шляху до цього, адже виграли більшість поєдинків. Я помітив, що вони також змінили стиль гри, тож це все цікаві моменти, які ми маємо добре проаналізувати та знайти можливість їх обійти.

У них дуже хороші індивідуальні футболісти, адже це Марсель, зрештою, вони багато вкладають у цю команду. Це вимогливий суперник за певних обставин, особливо коли ти граєш на виїзді, в Марселі. Можу сказати, що це специфічні обставини, я знаю це з досвіду, але ми також маємо хороший вигляд. Це буде дуже цікава гра", – цитує Пушіча офіційний сайт Шахтаря.