КАН. Матч за третє місце

ПАР – ДР Конго – 0:0 (6:5 пен)

В основний час жодна із команд так і не змогла вийти вперед. Щоправда, у ДР Конго був значно вищий коефіцієнт очікуваних голів (1,25) на противагу xG ПАР, який склав лише 0,15.

За регламентом, гра не перейшла в екстра-тайми. Натомість збірні взялися визначати переможця у серії пенальті. До слова, у чвертьфіналі голкіпер ПАР Ронвен Вільямс продемонстрував дива майстерності, парирувавши 4 з 5 ударів гравців Кабо-Верде. Цього разу "африканський Шовковський" знову виручив свою збірну, відбивши два 11-метрових. 6:5 – Південно-африканська республіка стає володаркою третього місця в цьому розіграші КАН.

А долю чемпіонського титулу у неділю, 11 лютого, визначать Нігерія та Кот-д'Івуар. Поєдинок розпочнеться о 22:00.