Кубок Азії. Півфінал

Йорданія – Південна Корея – 2:0

Голи: Аль-Наімат, 53, Аль-Тамарі, 66

Йорданія вперше в історії пройшла до півфіналу Кубка Азії, здолавши у попередній стадії Таджикистан. Південна Корея в 1/4 фіналу вибила Австралію. Головна зірка корейців Сон у тому матчі забив доленосний гол на 104-й хвилині.

У півфіналі на фанатів чекала сенсація. Сон і компанія не змогли нічого протиставити супернику, завдавши нуль ударів в площину, якщо не рахувати скасований гол зірки Тоттенхема на 19-й хвилині. Йорданія ще в першій половині мала виходити вперед, але змарнувала божевільні моменти. По перерві номінальні господарі таки забили двічі. Південнокорейці не змогли повернутися у боротьбу – 0:2.

Отже, Йорданія крокує в перший у своїй історії фінал Кубка Азії, де позмагається за трофей із переможцем паралельного півфінального поєдинку Іран – Катар.