Англія. Чемпіоншип. 30-й тур

Мідлсбро – Сандерленд – 1:1

Голи: Форсс, 61 – Русин, 83

Напередодні український форвард оформив дубль за молодіжку "котів" та цілком заслужив на місце у складі дорослої команди Сандерленда на дербі проти Мідлсбро, хоча й розпочинав матч на лаві для запасних.

На 61-й хвилині Форсс вивів господарів вперед. Невдовзі після цього Назарій Русин вийшов на поле й став головним героєм своєї команди, зрівнявши рахунок на 83-й хвилині дальнім пострілом під стійку. Гра Русина дедалі більше нагадує його виступи за Зорю – форвард шукає вільні зони, вривається й робить різницю. Більше команди не забивали – 1:1.

Цей гол став другим для українця у Чемпіоншипі та 5-м загалом у структурі англійського клубу. Сандерленд йде восьмим у турнірній таблиці з 44 очками. Мідлсбро набрав 41 бал та посідає 12 сходинку.