Ліга 1, 20-й тур

Страсбур – ПСЖ – 1:2

Голи: Баква, 68 – Мбаппе, 31, Асенсіо, 49

Підопічні Луїса Енріке підійшли до поєдинку з надією здобути четверту поспіль виїзну перемогу. Шанс відкрити рахунок з'явився вже на 6-й хвилині, коли арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Виконувати взявся зірка парижан Мбаппе, однак неочікувано схибив – Белларуш потягнув заслабкий удар Кіліана.

Схоже, оператори настільки були впевнені у Мбаппе, що навіть не показали сам момент, зосередившись на емоціях француза. Та ще до перерви форвард паризького гранда зміг виправитися і відкрити рахунок.

По перерві голами обмінялися Асенсіо, який забив з передачі Мбаппе, та Баква. Парижанам вдалося втримати перевагу і завершити матч з рахунком 2:1. ПСЖ продовжив очолювати турнірну таблицю чемпіонату Франції з 44-ма балами. Нижче розташувалися Ніцца (38) та Брест (35), а от Страсбур опинився на 10-й сходинці (25).