АПЛ. Тур 22

Ноттінгем Форест – Арсенал – 1:2

Голи: Айвоні, 89 – Жезус, 65, Сака, 72

Арсенал продовжує гонитву в боротьбі за чемпіонство в Англії. "Каноніри" в другому таймі розібралися з Ноттінгем Форест.

На початку другого тайму Зінченко розпочав атаку вкиданням, яка з лівого флангу закінчилася результативним ударом Габріела Жезуса з гострого кута.

А трохи пізніше вже з протилежного флангу Сака подвоїв перевагу Арсенала. Однак на передостанній хвилині основного часу Айвоні скористався помилкою в центрі захисту лондонців і відквитав один м'яч.

У компенсований час Айвоні міг врятувати гру, але Райя зумів приборкати м'яч.

У підсумку Арсенал здобув перемогу з рахунком 2:1 і після 22 матчів має 46 очок. Лондонці посідають друге місце в турнірній таблиці АПЛ, поступаючись лідерові (Ліверпулю) двома балами. Але у мерсисайдців на гру менше, а Манчестер Сіті, що йде третім із 43 очками, має у запасі аж 2 матчі.