Контрольний матч

Шахтар – Марібор – 0:0

Шахтар провів свій черговий матч на зимових зборах у Туреччині. Поєдинок проти словенців мав незвичний формат і складався з 4-х таймів по 30 хвилин кожен.

За перші пів години команди не спромоглися створити майже нічого. Дебютний тайм запам'ятався лише ударом Сікана в падінні. У наступній 30-хвилинці кардинально нічого не змінилося: "гірникам" не вдавалося скористатися пасивністю своїх суперників.

Егіналду у 3-й частині поєдинку нещастило – бразилець двічі влучив у стійку в намаганні таки відкрити рахунок. Шахтар продовжував тримати м'яч на половині поля суперників. Попри те, що донеччани тиснули на Марібор протягом всієї зустрічі, визначити сильнішого не вдалося.

Нагадаємо, що у першому товариському матчі Шахтар здолав вірменський Пюнік (2:0), а у другому переміг польський Лех (3:1).