У фінальному протистоянні за Суперкубок Італії зустрілися Наполі та Інтер. Перший тайм однозначно залишився за "нерадзуррі", хоча моментів було й небагато. По перерві форвард неаполітанців Джованні Сімеоне отримав другу жовту картку і покинув поле.

Регламент Суперкубка Італії не передбачає екстратаймів, тому здавалося, що суперники таки визначать сильнішого в серії пенальті. Трофей Інтеру принесла зв'язка чемпіонів світу – Бенжамена Павара та Лаутаро Мартінеса, який у падінні розстріляв ворота Наполі.

Інтер виграв третій поспіль і загалом свій восьмий Суперкубок Італії. Зауважимо, що незабаром на "змій" очікує протистояння в рамках ЛЧ. Там Інтер зустрінеться з Атлетіко. Матч відбудеться 20-го лютого, о 22:00 за київським часом. Очікує дуель і на Наполі, а саме, поєдинок з Барселоною 21-го лютого, о 22:00.