Ла Ліга, 21-й тур

Гранада – Атлетіко – 0:1

Гол: Мората, 55

Нещодавно "матрацникам" вдалося вибити мадридський Реал за крок до чвертьфіналу Копа дель Рей з рахунком 4:2. Ворота "бланкос" у тій зустрічі захищав український голкіпер Андрій Лунін. Та після такої феєрії Атлетіко видав досить слабкий матч проти Гранади.

У першому таймі команди фактично не проявили себе. Лише під завісу першої 45-хвилинки Грізманн та Рікельме зробили по спробі змінити становище. Варто зауважити, що господарям навіть краще вдавалося контролювати м'яч.

Вже по перерві підопічні Сімеоне активізувалися. На 55-й хвилині Мората вивів гостей вперед, замкнувши передачу Грізманна.

За декілька миттєвостей відзначився Ньїгес, однак арбітр скасував гол через офсайд. Атлетіко втримав перемогу над Гранадою і піднявся до четвірки найкращих в чемпіонаті Іспанії. Очолює Ла Лігу наразі Жирона (52 бали).

До слова, незабаром на "матрацників" очікує протистояння в рамках ЛЧ. Там Атлетіко зустрінеться з Інтером. Матч відбудеться 20-го лютого, о 22:00 за київським часом.