Серія А. 21 тур

Салернітана – Дженоа – 1:2

Голи: Мартегані, 2 – Ретегі, 14, Гудмундссон, 58 пен

Господарі поля вирішили засмутити суперників вже на другій хвилині зустрічі, коли Агустін Мартегані отримав гарну передачу врозріз та відправив м’яч у дев’ятку воріт Дженоа. Щоправда гості робити з цього проблему не стали і дуже швидко відповіли. Мілан Бадель віддав зручну передачу на Матео Ретегі і той відправив м’яча у лівий кут – 1:1.

Нічийний рахунок, не дивлячись на активність команд в атаці, протримався до середини другого тайму. Один з гравців Салернітани зіграв рукою у власному карному майданчику і асистент арбітра став наполягати на перегляді епізоду.

В підсумку був призначений пенальті, який ударом по центру воріт реалізував Гудмундссон навіть попри те, що Гіль’ємо Очоа дотягнувся до м’яча. Після цього лише раз Антоніо Кандрева змусив кіпера Дженоа понервувати, поціливши у поперечину. "Червоно-сині" здобули перемогу, яка дозволила їм наздогнати Монцу у таблиці. Українець Руслан Маліновський отримав найгіршу оцінку за матч у своїй команді.