Кубок Італії. 1/4 фіналу

Ювентус – Фрозіноне – 4:0

Голи: Мілік, 11 (п), 38, 48, Їлдіз, 61

Ювентус впевнено пробився у півфінал Кубка Італії. У грі 1/4 фіналу "Стара Синьйора" розгромила Фрозіноне.

Вже на старті матчу туринці отримали право на пенальті після того, як у штрафному майданчику збили Міретті. Виконувати покарання взявся Мілік і впевнено розвів по різних кутах м'яч та голкіпера гостей Черофоліні.

Під кінець першого тайму польський легіонер Ювентуса класно замкнув навісну передачу на правому куті вже воротарського майданчику від Маккенні. Та перед перервою подвоїв перевагу господарів.

У дебюті другої частини гри Мілік оформив хет-трик. Польський легіонер туринців залишив поле на 61-й хвилині. Однак до цього Їлдіз встиг зробити цифри на табло непристойними.

Відтак Ювентус вдома розгромив Фрозіноне з рахунком 4:0. І тепер у півфіналі Кубка Італії зустрінеться з Лаціо, який у римському дербі переграв Рому.