Серія А. 19-й тур

Емполі – Мілан – 0:3

Голи: Лофтус-Чік, 11, Жиру, 31 (пенальті), Траоре, 88

Віктор Коваленко не потрапив навіть у заявку на матч, та й загалом кадрових втрат вистачало в обох колективах. На лаві запасних Емполі опинився лише один оборонець без досвіду в дорослому футболі. На лаві Мілана було сім юнаків U-19, термінове повернення з оренди в обличчі Габбіа та Муса, який щойно відновився після травми.

Мілану потрібно було закривати усі питання щодо переможця ще в першій половині, з чим команда легко впоралася. Лофтус-Чік знизив градус напруги першим голом на 11-й хвилині. А на 31-й Жиру створив комфортну перевагу для "россонері", реалізувавши пенальті.

Ще до свистка на перерву і без того знекровлені команди втратили по 1 гравцю через ушкодження. В другому таймі Емполі так і не зміг повернутись у гру. На 88-й хвилині Траоре поставив крапку – 3:0.

Отже, Мілан набрав 39 очок та закріпився на 3-й сходинці, відстаючи на 4 бали від Ювентуса і на 9 пунктів від Інтера. Емполі опустився в зону вильоту – 13 очок, 19 місце.