"Бджоли" розписали бойову нічию з "вовками" у 1/32 фіналу Кубка Англії. Голами обмінялися Ніл Мопе і Томмі Дойл. На 73-й хвилині у складі господарів на поле вийшов українець Єгор Ярмолюк, для якого цей матч став 13-м у поточному сезоні.

Та поєдинок запам'ятався іншим епізодом. Ще на 9-й хвилині Вулверхемптон опинився в меншості через вилучення півзахисника Гомеса. Суддя Тоні Гаррінгтон показав португальцю червону картку круглої форми. Картки такої форми створені у першу чергу для гравців, які не здатні розрізняти кольори. Крім того, суддям легше розрізняти круглі червоні картки від прямокутних жовтих у кишенях.

Нагадаємо, це не перший випадок використання круглої червоної картки, навіть в рамках Кубка Англії. Торік її показали у матчі 1/16 фіналу між Рексемом і Шеффілдом (3:3).