Суперкубок Франції

ПСЖ – Тулуза – 2:0

Голи: Лі, 3, Мбаппе, 44

Парижани відкрили рахунок вже у першій атаці. Вітінья виконав закидання на дальню штангу, Дембеле в один дотик переадресував м'яч на Кан Ін Лі, а південнокорейський хавбек вгатив у сітку.

На останній хвилині першого тайму підопічні Луїса Енріке. Барколя пасом знайшов Мбаппе на підступах до штрафного, Кіліан майстерно позбувся опіки кількох опонентів і обвідним ударом відправив м'яч у дальній кут.

По перерві рахунок до розгромного міг довести Ашраф Хакімі, але марокканець поцілив у стійку. Тулуза у другому таймі завдала трьох ударів у площину воріт і награла на 0,61 очікуваних голів. Однак хоча б скоротити відставання так і не змогла.

У підсумку – 2:1 на користь команди Луїса Енріке. Парижани виграють свій 12-й Суперкубок Франції. Більше ніхто не може похвалитися такою кількістю цих трофеїв.