Свій перший м'яч у чемпіонаті Іспанії Роман Яремчук забив уже в дебюті поєдинку проти Вільяреала. На 4 хвилині Валенсія організувала стрімку атаку лівим флангом, де сферу отримав Хосе Гая.

Капітан господарів вирішив не прострілювати вздовж воріт, а віддав на українського нападника, який набігав другим темпом. Яремчук без роздумів у дотик відправив м'яч у ворота.

У середині тайму Пепелу з пенальті подвоїв перевагу Валенсії. А на 57 хвилині все той же Пепелу оформив дубль, знову реалізувавши 11-метровий удар.

Вільяреал відквитав один м'яч зусиллями Херарда Морено. У підсумку Валенсія перемогла з рахунком 3:1. Після 19 матчів "кажани" набрали 26 очок і посідають 9 місце в турнірній таблиці Ла Ліги.

Додамо, що Яремчук провів на полі 70 хвилин. Замінив українця Хаві Герра.