У дебюті поєдинку рахунок відкрив Мудрик. Гюсто знайшов Михайла пасом у центрі штрафного, а українець вдало виставив ногу – 1:0. Четвертий гол українця за лондонський клуб.

Невдовзі Мудрик мав шанс оформити дубль. Джексон п'ятою скинув під удар Михайлу, наш земляк спробував перекинути воротаря, але влучив йому в корпус.

У доданий до першого тайму час Олісе відновив паритет. На 77-й хвилині у воротах Крістал Пелас розписався Джексон, але гол скасували через офсайд. Врешті "сині" таки дотиснули гостей. Езе "привіз" пенальті – 11-метровий удар реалізував Мадуеке.

2:1 – після цієї перемоги підопічні Почеттіно піднялися на одну сходинку і тепер перебувають на 10-й позиції (25 очок). Крістал Пелас перебуває на 15-му місці (18 пунктів).

Мудрик відіграв 71 хвилину, потім Почеттіно замінив його на Брою. Sofa Score поставив українцеві 7,5 бала – таку ж оцінку отримав Гюсто. Вищий показник лише у Галлахера (7,9 бала).