Несподівано на екваторі першого тайму андердог відкрив рахунок. Невеш втратив м'яч у центрі поля, що дозволило ABC провести контратаку. Нападника гостей Меркадо вивели на ударну позицію – він розрядив гармату з лінії штрафного без шансів для Трубіна.

Однак ще до перерви Ді Марія відновив паритет, а Жоау Маріу вивів "орлів" вперед. У другому тайму Говея зробив перевагу Бенфіки переконливішою. А згодом захисник гостей Антоні Корреа зробив подарунок лісабонцям, зрізавши м'яча у власні ворота.

4:1 – остаточний рахунок. Бенфіка виходить у півфінал Кубка португальської ліги, де зіграє з Ешторілом, який двічі в цьому сезоні перемагав Порту.

До слова, Трубін в цьому поєдинку отримав оцінку 6,7 бала від статистичного порталу Sofa Score. Це один з найнижчих показників серед "орлів".