Напередодні у матчі 18-го туру Другої ліги Туреччини Бурсаспор на своєму полі поступився Діярбекірспору з рахунком 0:2. На 82-й хвилині матчу футболісти гостей вирішили відсвяткувати свій гол біля вболівальників команди суперника, чим спровокували конфлікт.

Почалась масова бійка, в якій окрім гравців брав участь і персонал двох клубів. Арбітру довелось зупиняти гру, а поліції заспокоювати футболістів, яких, врешті-решт, повели з поля в роздягальню. Суддя вилучив 5 гравців, троє з яких були представниками Діярбекірспора.

Нагадаємо, це вже не перший скандал у Туреччині за останній час. 11 грудня президент клубу Анкарагюджю побив суддю, отримавши довічну дискваліфікацію, а 19 грудня керівництво Істанбулспора на 68-й хвилині матчу забрало команду з поля під час зустрічі з Трабзонспором після незгоди з діями рефері.