Кубок Італії. 1/8 фіналу

Інтер – Болонья – 1:2

Голи: Аугусто, 92 – Бейкема, 112, Ндоє, 116

Нереалізований пенальті: Лаутаро, 65

Болонья серйозно налаштувалася на поєдинок з Інтером у Кубку Італії. А особливо голкіпер гостей Федеріко Равалья.

24-річний воротар клубу з Емільї-Романьї тягнув усі м'ячі, що летіли у ствір його воріт. А на 65-й хвилині його апогеєм став відбитий пенальті у виконанні Лаутаро Мартінеса.

Однак відразу на старті першого додаткового тайму Равалью підвели оборонці. Саме вони втратили Карлоса Аугусто під час подачі з кутового від лівого флангу атаки міланців. Дімарко знайшов голову бразильця майже по центру і на лінії воротарського майданчику.

Однак Бейкема зумів зрівняти цифри на табло ще до умовної перерви. А на у другій додатковій 15-хвилинці Ндоє сповна використав вихід віч-навіч. Швейцарець з правого кута штрафного зблизився із Аудеро й елегантно останнього перекинув, принісши перемогу своїй команді.

Відтак перемога Болоньї 2:1, яка у чвертьфіналі Кубка Італії зустрінеться із Фіорентиною.