Клубний чемпіонат світу, півфінал

Урава Редс – Манчестер Сіті – 0:3

Голи: Хейбротен, 45+1 (аг), Ковачіч, 52, Бернарду, 59

Напередодні Флуміненсе мінімально здолав Аль-Ахлі, а сьогодні визначався другий фіналіст. Ман Сіті виступав очевидним фаворитом у битві з Урава Редс.

Команда Гвардіоли очікувано провисіла на воротах японців весь тайм, але відкрити рахунок допоміг автогол. Норвежець Маріус Хейбротен зрізав у власні ворота простріл Матеуша Нуньєша.

В дебюті другого тайму переможець ЛЧ зняв усі питання. Ковачіч відзначився дебютним голом за "містян", а Бернарду з рикошетом оформив розгромні 3:0.

Ураві не світив навіть гол престижу, тому доведеться боротись з Аль-Ахлі за бронзу клубного ЧС. Манчестер Сіті і Флуміненсе 22 грудня визначать найсильніший клуб світу. Востаннє європейців перемагали 11 років тому в схожому протистоянні – Челсі поступився Корінтіанс.