Серія А. 16-й тур

Лаціо – Інтер – 0:2

Голи: Марітнес Л., 40, Тюрам, 66

Вилучення: Лаццарі, 87

"Нерадзуррі" вийшли вперед наприкінці першого тайму завдяки жахливій помилці Марушича. Чорногорський захисник віддав пас назад, сподіваючись знайти Проведеля, але переадресував м'яч просто в ноги Лаутаро Мартінесу. Капітан Інтера не знехтував цим розкішним подарунком, на замаху прибрав голкпіера Лаціо і розписався у його воротах.

Одразу по перерві римляни могли відновити статус-кво. Ровелла в центрі поля накрив Чалханоглу, увірвався у штрафний і пробив у ближній кут – Зоммер врятував гостей.

На екваторі другого тайму команда Сімоне Індзагі збільшила перевагу. Барелла викотив м'яч на Тюрама, який з меж карної зони розписався у воротах Лаціо.

На 87-й хвилині "біло-блакитні" ще й залишилися у меншості – пряму червону картку отримав Лаццарі за суперечку зі суддею.

2:0 – ця впевнена перемога допомогла "нерадзуррі" закрпітися на вершині Серії А, маючи 41 очко в активі. Інтер випереджає Ювентус, який розташувався на другій позиції, на 4 залікові бали. Лаціо йде аж на 11-й позиції (21 пункт).